| maxfulger95 a întrebat:

Cum ma pot juca pe Metin2-PvP-2013 (foloseste hamachi din cate stiu eu, dar poate ma insel) Daca nati auzit de el va rog intrati sal vedeti si dati la informati poate de acolo aflati mai mult decat mine Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Pai singura varianta pentru hamaci e sa-ti instalezi si tu si sa ai id-ul si parola acelui canal dar sv cu hamachi is praf incearca un servar nou de metin e Hard PvM da se craste usor si desi astia zica ca upgrade-urile cad greu eu nu mai am loc in depozit de ele =] daca fol un inel anti exp la cain in 20 min faci 100 kk joc de 1-2 sapt si am shaman de 85 cu pose 2 epice toate scuturile de 61 (si in dublura), coif de 81 si sigiliu de 500 kk de tigru de lupta (ala negru) Item shopul ieftin si intr-o saptamana sau cam asa adauga si modatele deja a adaugat cateva dar nu a tarminad cand termina da pachul pe net. E Metin 2 Lolz Idle si au si servar de Minecraft daca vrei.
Metin 2: http://www.lolzidle.ro/metin2/
IP Minecraft: Mc.Lolzidle.Ro

1 răspuns:
| ElectrickFunny a răspuns:

Deci am inceput sa nu ii mai injur pe cei care posteaza despre metin.
Plus ca metinul care il cauti tu are un nume mult prea comun nu cred ca o sa il gasesti -_-