| TellaPro a întrebat:

Sallz. Cui ii place minecraft?
Bravo voua dar eu stiu un joc si mai fain decat minecraft pe nume terraria.
Poate nu va va placea ca este un joc 2D dar de fapt are cu 500 de lucruri mai mult ca minecraft. Uitativa pe youtube.
Daca ti-a placut sa stii ca acest joc este multiplayer si daca ti-ai dori te poti juca pe serverul meu.
Serverul meu poate fi autorizat doar de mine si de catre (Tine daca ti-ai dori sa te joci cu mine). Serverul foloseste hamachi si poti adauga:
Hamachi: Animeline
SKYPE: Anime.line

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Senzaționalul a răspuns:

Cum sa compari gunoiul de Terraria cu Minecraft? (Si Minecraft e tot un gunoi, dar mai mic)

| iamcringe a răspuns:

Vreu si eu un loc in Serverul tau de hamachi te rogwinking e plin.

| Gomi a răspuns:

E tare sv de terraria da-mi funda
b-)

| Nicolae_Ciochina_1999 a răspuns:

Eu nu am nimic cuel chiar am sa incerc jocul happy