| Alxxxxx a întrebat:

Cum pot avea skinurile de pe hellcase si pe csgo? Ca am cateva dar nu stiu cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Daca ai bagat bani, sau skin-uri din inventar-ul tau de steam, pe hellcase, poti sa dai withdraw la skin-urile pe care le-ai primit. Altfel nu poti da withdraw fara sa faci un depozit pe site-ul lor.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Le cumperi

| Alxxxxx explică (pentru Darky000):

Le am pe site(hellase) dar nu imi apar si pe csgo sau steam, ce trebuie sa fac

| Darky000 a răspuns (pentru Alxxxxx):

Trebuie sa dai withdraw, adica sa le retragi. Ti-am scris mai sus tot ce trebuie sa stii, acum depinde de tine daca ai inteles sau nu