| kevin5422 a întrebat:

Cum pot baga mai multe echipe in fifa 10 demo sau sa deschide manager mode be a pro... dati un site de unde pot lua patch su cum procedez?
Dau fundita

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Nu se poate deoarece versiunea DEMO a unui joc este lansata gratuit cu scopul de a prezenta o parte din caracteristicile jocului ce urmeaza a fi lansat (jocul full). In cazul de fata Fifa 10 Demo te lasa sa joci doar meciuri la Kick Off (parca asa ii zice) cu echipe putine pentru ca scopul verisunii Demo este de a-ti arata cum este versiunea full a jocului. Nu exista patch sa transformi un Demo intr-un Full.