| denideni2000 a întrebat:

Cum pot castiga abtibilduri (stickere) pe farmerama
? Funda

5 răspunsuri:
| elenapacos99 a răspuns:

Si eu joc farmera, a, pardon jucam ca mam plicti.habar n-am cum cstigi abtipilduri. daca vrei iti dau un cont lvl 59 dar vreau un cont lady popular lvl mare. daca ai cont lady popular spune-mi si iti dau.

| Brâncuşi a răspuns (pentru elenapacos99):

Ai spus ca il dai gratis, acum daca are cont de lady popular, ori faci schimb ori il dai, hotaraste-te.

| denideni2000 explică (pentru elenapacos99):

Nu nu am sorry
eu sunt lvl 32 dar,,,,, ma descurc

| elenapacos99 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Pai daca imi dai un cont lady popular lvl mare til dau, daca nu nu-ti dau.intreabati prietenele daca au, asta daca vrei contul farmerama

| denideni2000 explică (pentru elenapacos99):

Lasa-ma-n pace cu contul tau!