| teclado a întrebat:

CUM POT CĂUTA PE PROPRIUL MEU CANAL DE YOUTUBE fără să îmi apară rezultate de la alții care au uplodat si ei filmulete cu acelasi nume pe Youtube?
Eu am găsit azi noapte, eram mort beat de somn si din intamplare am gasit un formular imput prin care eu puteam sa caut doar pe canalul meu de Youtube doar ca am adormit, iar acu nu mai gasesc.
De exemplu eu am un filmulet cu numele : " caine electric" si as vrea sa il gasesc doar pe acesta.
Dar eu am uplodat peste 1500 de filmulete pe Youtube asa ca nu am cum sa o iau manual sa ma uit in lista kilometrica nu de alta, ci pentru ca nu merge repede internetul iar pe o pagina imi afiseaza doar 50 de rezultate apoi trebuie sa dau pagina urmatoare. Asa ca imi va lua o vesnicie.
Poate ma ajutati voi sa descopăr cu pot sa caut pe propriul meu canal de Youtube!?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai bara de search pe undeva pe acolo, asa cum ai si pentru canalele altor persoane(ultima optiune dupa categoriile Canale si Despre).