| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot cumpara forza de pe eneba deoarece îmi spune ca nu poate fi activat în România

Răspuns Câştigător
| dvdjanz a răspuns:

Daca alta optiune de a cumpara jocul de pe eneba nu exista atunci nu il poti lua. Poti incerca si alte site uri, daca te referi la Forza Horizon 4, de exemplu g2a (dar nu este un site perfect) sau poti intra pe isthereanydeal.com unde poti vedea oferte de la alte site uri. Scuze ca nu te am putut ajuta foarte mult