| Meliodas007 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum functioneaza eneba?

Răspuns Câştigător
| AndreiNegru a răspuns:

Vinde jocuri legitime ca pe g2a. dupa rating pozitiv bine inteles fara rating nu iti cumperi.
are support si ticket daca nu iti functioneaza codul.
poti plati cu cardul sau cu paysafecard a bagat baiati. ca pe g2a. trebuie sa ai cont poti sa iti dai log in cu Facebook sau cu google sau ma rog iti trebuie cont. cand cumperi jocul te va duce direct la cod sau dai profilul meu si bibloteca cate jocuri ai cumparat de fapt cand l-ai cumparat ori pe steam ori pe origin iti cumperi un cod cand ai cumparat jocul te va duce direct sa vezi codul de activare codul ala il bagi ca am cumparat seiro la 200 de lei si zic ca e un pret destul de mare adica 200 de lei laughing bine inteles nu e un pret dar puteam sa-mi pierd bani deci site-ul e legit cum a spus si Raduq cum e pe g2a. are rating si vezi si cate persoane se uita la produs. si cine a cumparat jocul. apare pe site pe stanga. si ce jocuri apare precomanda si ce jocuri a aparut.

2 răspunsuri:
| AndreiNegru a răspuns:

Site-ul ala are multe metode de plata! poti cumpara ce joc vrei. si iti arata cum se activeaza.

| AndreiNegru a răspuns:

Nu nu te gandi ca sunt vreo multe platforme uplay origin steam battle si mai multe jocuri pe platforme ai si pentru xbox te uiti acolo daca vrei sa-ti cumperi un joc.