| stefan573 a întrebat:

Cum pot decupa o poza cu photo scape sau pick pic sau paint merge cu una dintre ele? plzz help big grin am nevoie de poze urgent hai repede mersi sad [(fundita)]

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Photoscpe dai la crop si apoi apesi p pozi si incadrezi ce vrei sa-ti ramana si restul se taie apoi da crop si save as
funda"?

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Mane ti-as recomanda sa folosesti Photoshop eu stiu sa lucrez in el de 2 ani dar si cand eram incepator stiam sa decupez ii ff simpluwinking

| stefan573 explică:

Catiiiy,dar eu vreau fix pe contur vreau poze ...deala.misto... cu crop are mai multe opiuni mersi oricumwinking funda!