| raizoguard a întrebat:

Cum pot face la gladiatus sa nu mai fie suflet legat sau sa le vand ca nu le pot da la piata ajutati-ma va rog dau fundita + vot

Răspuns Câştigător
| Sinitar a răspuns:

Cele cu suflet legat nu le mai poti scoate, le poti tine pentru mercenari sau sa le da-i la negustori. sper ca ti-am fost de folos.

7 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu toti joaca Gladiatus. Eu as vrea sa te ajut dar daca nu stiu... :d
Uita-te si tu pe acolo prin joc. De ce te mai joci daca nu stii?hee hee

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tocmai ti-ai raspuns la intrebare? '' Nu stiu'' =)) Hey, cei care o sa primeasca funda la intrebarea aceasta sa treaca si la aceasta ca sa ii mai dau una pentru ca l-ati ajutat. mersi
http://www.tpu.ro/......tus-sa-nu/

| CryssCrySta a răspuns:

Incompetent esti, daca vrea lumea te ajuta daca nu, nu te mai ajuta nu-i greu de inteles.

| raizoguard explică:

Nu stiu

| raizoguard explică:

Hai ajutati-ma odata ba incompetentilor!

| Adus a răspuns:

Ma, nu ne fa incompetenti. Daca e suflet legat (scre si cand il pui pe tine) il poti scoate doar daca il dai la negustoru de la care l-ai cumparat si vei primi inapoi doar valoarea obiectului fara manopera (adica doar cat valoreaza metalul sau lemnul care il contine).Nu poti sa il dai la piata.Stiu ca o sa ti se para stupid, dar asta e Gladiatus se refera la vremurile antice ale gladiatorilor si in ce credeau ei : zei, piritualitate fata de obiecte etc.

| Florian_Cancea_1998 a răspuns:

Poti face nimic decat sa le vinzi la negustori de arme armuri etc.