| Alexandru_Alex_1996_5HRo a întrebat:

Cum pot face level usor si gratis pe steam?

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Gratis nu poti face nivel. Cumperi chei pentru cutii de Cs, si iei cartonase de la boti.

| Driver1998 a răspuns:

Salut, din pacate nu poti face acest lucru gratuit. Poti juca doar ce este free pe acea platforma dar vei ramane tot la lvl 0.

Pentru a creste in lvl este nevoie de o tranzactie. Sper ca te-am ajutat happy

| Kannaker a răspuns:

Nu poti face nivel gratis, pentru a face nivel trebuie sa faci Badge-uri ( Insigne), alea le poti face doar daca cumperi Trading Cards, poti face rost de Trading Cards gratis doar daca joci jocuri cumparate care au Trading Cards.