| mafiot1 a întrebat:

Salut as vrea sa cresc in Level pe Steam si tot imi descarc jocuri gratis cu Cartonase de schimb.Trebuie neaparat sa am si jocuri cu DLC-uri ca sa cresc in Level?

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

1. Poți face level cumpărând jocuri (și ieftine și scumpe, tot primești XP)
2. Trebuie să faci trading cards și badge-uri. Du-te la badges la numele tău și vezi ce trading cards ai la jocuri. Le primești jucându-te și poți să le transformi în badge-uri cum am zis.
3. Poți să faci "misiuni" de la Steam (se numesc Steam Community tasks), primești 50 xp la un pe Steam.
Cam atât, cred.