| DarkBoy98 a întrebat:

Cum pot fi tare in PVP la metin2 United pentru war, sura, ninja si saman spuneti-mi va rog.CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jeryko a răspuns:

Pentru wartongueV/semiom/rez magie/aparare sabie si doua maini/critica/paturnzatoare

pentru sura:rez magie cat cuprinde/semiom/pv/aparare sabie/critica/patrunzatoare

pentur ninja:pv/semiom/aparare pumnal/rez sageti/rez magie/critica/patrunzatoare

pentru saman:pv/semiom/rez foc/rez fulger/rez magie/critica/patrunzatoare mai mult decat critica deoarece are buful

baftaawinking

2 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Salut DarkBoy
La war bagi forta multa pv (pentru a rezista) rezistenta la magie semi-om si carp patrunzator
Sura inteligenta pv semi-om rezistenta la magie si critica
Ninja dexteritate pv semi-om rezistenta la magie si critica
Saman Inteligenta semi-om rezistenta la magie si pv critica nu iti trebuie la saman pe dragon ca are la o magie sansa de a prinde o lovitura critica
Cam atat

Funda?

| Boracay a răspuns:

Frate baga bani in joc..eu sunt ninja si am arc de 110 cu 1400 semiom si rup tot deci...bafta