| AndreyStan a întrebat:

Sall ce caracter e cel mai bun in metin2 United, fara raspunsuri de genul: razboinicul mental este bun la..., samanul pe vindecare este bun la..., spuneti-mi care e cel mai bun in toate dintre:
1.Razboinic 2.Ninja 3.Sura 4.Saman, si pe ce clasa de magii?

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Eu am jucat pe RO, lv 76 si am avut ninja pe lama. Pot sa spun ca rupeam, cu iteme bonusate si un P si jucatori de lvl 80-81.
Ninja sunt buni atat pvp cat si pvm, si sunt caractere mai rare. Si la dragon sunt foarte folositori, deoarece dragonul nu are aparare pumnal.
Asta e parerea mea, e mult mai rafinat sa joci pe ninja decat pe tampenia aia de razboinic.batting eyelashes
Succes!