| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot juca fifa 14 si fifa 15 gratis pe tableta adica pe Android? Sau nu merge?

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Deci,iti instalezi Aptoide(nu-ti fa griji ca nu are virusi) direct de pe tableta si dai la cautare fifa 14 si fifa 15 si le descarci!

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Daca ai spatiu de stocare descarca jocurile de pe magazin play, sunt gratis acolo.

| AFR81 a răspuns:

Merge.Ia-le de pe magazin play.

| xXAlphaXx a răspuns:

Sau cauti pe net Fifa 14. apk si Fifa 15.apk si le descarci

| xXAlphaXx a răspuns:

Acuma depinde si ce tableta ai, ca fiecare din ele are peste 1gb

| Adelin20 a răspuns:

Salut, FIFA 15 pentru android il poti descarca de pe Magazin Play. Uite aici un link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.fifa15_row Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| petrisorstefan12 a răspuns:

Merge cauta pe google play e foarte usor. dureaza ceva desxarcarea dar merge.