| AvalohAlyn a întrebat:

Pot juca vreun GTA pe tableta, adica pe Android?

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Exista Z1ppySh4re, M0b0genie, 4pto1de, 4shar3d, si stai linistit ca nu au virusi. Ai auzit de ele? 1 = i | 4 = a | 0 = o | 3 = e. Am scris cu cifre ca incalcam nu stiu ce.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, poti juca. Doar ca eu n-am gasit GTA de descarcat fara sa platesc ceva.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru AFR81):

Exista Z1ppySh4re, M0b0genie, 4pto1de, 4shar3d, si stai linistit ca nu au virusi. Ai auzit de ele? 1 = i | 4 = a | 0 = o | 3 = e. Am scris cu cifre ca incalcam nu stiu ce.

| userul7200 a răspuns:

GTA 3, Vice City, San Andreas, astea merg