| DaDuSH a întrebat:

Cum pot juca L4D online? big grin Am luat Garena, dar imi cere sa configurez ceva cand dau start game... si nu stiu ce trebuie sa fac sad [fundatongue]

1 răspuns:
| Alexstrasza a răspuns:

La orice joc de pe Garena, tot ceea ce trebuie sa configurezi e locatia jocului si sa selectezi acel.exe de unde pornesti jocul, pentru ca Garena e prea bleaga sa stie sa il caute singura big grin
Deci pur si simplu cauti locul unde e instalat si cauti.exe de la L4D
Have fun