| Jhonny48 a întrebat:

Cine sti cum pot juca single player pe jocuril left 4 dead si left 4 dead 2? Atunci cand incerc sa ii dau start game si sa ma joc pus si simplu nu porneste si merge doar atunci cand joc online. Adica intru pe garena si cand intri si ii dau start merge. Dar fara conexiune la internt nu merge single player.

1 răspuns:
| seby2421 a răspuns:

Ai versiune care merge doar online nu exista mulltiplayer la acea versiune este facuta numai pentru online.