| andreigroza19 a întrebat:

Cum pot juca multyplayer age of empires >3?? si daca trebuie ceva pentru el unde gasesc?

Răspuns Câştigător
| punker4life a răspuns:

Da-mi add : simple_guy_blink

| andreigroza19 explică (pentru punker4life):

Am rezolvat deja.intrebarea e de mult timp pusa(mai bine de 5 luni)

2 răspunsuri:
| brutus123 a răspuns:

Ca sa joci Age of Empires 3 trebuie sa ai un partener de joc.Al doilea pas:trebuie sa ai ip-ul lui si el ip-ul tau. Apoi va trebui sa va sincronzati (la celular sau prin microfon) dand click in acelasi timp.Acolo o sa apara mai multe fereste.O sa dai play (Daca apare asa) in rest te descurci.