| ALEX2402 a întrebat:

Cum pot juca need for speed most wanted online?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Nu se poate, serverele au fost oprite de acum cativa ani. poti juca doar in retea folosind o retea virtuala facuta cu hamachi. Sau iti iei nfs world care e asemanator si e online.

| ALEX2402 explică (pentru Zangetsu):

Am jucat nfs world, dar ca sa devin bun acolo trebuie sa platesc cu bani adevarati, iar mie nu-mi plac jocurile de genul acesta

| Zangetsu a răspuns (pentru ALEX2402):

Da, urat din partea lor. si eu am jucat doar pana la level 10. poate in viitor o sa scoata limita.