| Cedry2k8 a întrebat:

Cum pot juca PES2015 online? Sau macar in lan, cu un prieten ceva.

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Bafta!
http://www.filedropper.com/proevolutionsoccer2015v103onlinefixproper-rvtfix

Daca functioneaza nu uita de fundita :)

9 răspunsuri:
| Cedry2k8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nici macar n-ai verificat link-urile din descrierea video-ului, nu?

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Nu am jocul instalat deci nu pot verifica functionalitatea. Dar este un direct link catre un fisier.rar care nu mi s-a parut dubios. Poti verifica daca are virusi pe www.virustotal.com :) bafta

| Cedry2k8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nu ma, nu asta este problema happy. Nu este functional linkul, asta e problema laughing

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Mie imi merge. Daca vrei, pot uploada fisierul downloadat pe un site si iti dau link.

| Cedry2k8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Nu merge dar apreciez ca ai cautat.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Am un prieten care cunoaste. Daca revii mai tarziu vei avea mesaj privat cu link sau numele programului. O seara placuta!

| Cedry2k8 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Cum zici.