| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot juca și eu ETS 2 Road to the Black Sea dar direct din Romania in joc? (de pe harta României)Mereu când încep un joc nou mă dă din Ungaria și trebuie să ajung in România plecând dintr-un oraș ungar.Cum pot face sa mă dea direct din Romania in ETS? De exemplu sa incep jocul din Constanta sau Galați? Menționez că am patchul cumpărat Road to the Black Sea original de pe steam.Deci cum mă poate da direct dintr-un oraș romanesc la Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea daca repet am harta României cumpărată?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Trebuie să-ți faci garajul de bază într-un oraș românesc(să cumperi)

| ReddY25 a răspuns:

Vinde-l pe cel din Ungaria și ia unul din Ro