| Cerys_Crys_1997 a întrebat:

Cum pot juca The Lord Of The Rings Return of The King de la acelasi pc si pe aceeasi tastatura(in 2)! dau funda+vot

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu prea cred ca poti. Daca ai 2 tastaturi ti le va citi ca pe una singura poate doar daca ai un joystick sau un gamepad iar de pe aceeasi tastatura nu poti pune comenzile sau poate reusesti insa e complicat. Daca vrei jocuri ce le joci simplu in 2 incearca Virtual Tennis 4, PES/FIFA (orice versiune), Maddeon 08, NBA2K11,NHL 09, Rugby Chaellenge, Mortal Kombat si mai sunt.

Bafta!

| Cerys_Crys_1997 explică (pentru Magnifico):

Imi puteti da o versiune a jocului Lord of The Rings multiplayer de la aceeasi tastatura?

| Magnifico a răspuns (pentru Cerys_Crys_1997):

Eu am avut Conquest e cea mai tare versiune dar nu stiu daca merge jucata multiplayer sau in 2 playeri straight face

| Cerys_Crys_1997 explică (pentru Magnifico):

Dar lord of the king return of the king daca iau maneta sau..joystick merge in 2? plz rasp

| Magnifico a răspuns (pentru Cerys_Crys_1997):

Nu stiu sigur eu am jocul insa nu am gamepad sa incerc straight face