| Cristian2003 a întrebat:

Cum pot pe Minecraft no premium piratat sa imi pun skin simplu si usor!

2 răspunsuri:
| Cristian2003 explică:

Serios,tu esti un fraier ca aia care joaca cu username-uri care au skin-uri si pe care se poata jucq toata lumea! Eu vreau sa-mi pun un skin, dar pe username-ul meu ce naibii!

| BobiTheBoi a răspuns:

Simplu si usor: http://mcskinsearch.com/browse
Alegi un skin, te uiti ce nume are si inainte sa intri in joc iti pui numele ala. Apropo, unele nume s-ar putea sa fie luate, deci daca te joci pe unele servere nu o sa te poti inregistra deoarece este cineva inregistrat cu numele ala si va trebui sa-l schimbi.