| Moţard a întrebat:

Cum pot sa bag Monede dragon pe metin2ro? Funda Va rog

10 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Monede dragon bagi cu bani adevarati, poti sa bagi la banca, cu cardul, sms...
Numai asa poti...
in nici un caz nu la tombola sau eventuri, acolo priemsti iteme dac primesti.
Deci numai cu bani reali!
Bafta.

| Yasmine1999 a răspuns:

Buna,in primul si primul rand lasa hacku sad ca nu prea exista. Monede de dragon poti castiga la eventuri de genu:Tombola, eventul de Paste si altele.lasa hackuwinking FUNDA?

| Adorable a răspuns:

Cunosc o singură metodă TOTAL gratuită, iar aceea este StuffPoint. De pe acest site mi-am procurat, iniţial, credite pe IMVU pentru că voiam să devin creator.
Acum că m-am reapucat de Metin, am văzut că primeşte şi cupoane de Amazon, iar ele pot fi cumpărate de pe StuffPoint cu condiţia ca tu să faci un număr anume de puncte şi când acumulezi suma dorită, comanzi cardul de la Amazon, aştepţi 5 zile să vină pe e-mail, apoi introduci codul în metin.
http://stuffpoint.com/index.php?r=154674

| Anonimul3315 a răspuns:

Nici o data sa nu asculti reclame ca jocul e gratis adica,, Joaca gratis acum".Nu! Asa fac ei sa te pacaleasca vezi lucruri grozave si zici.,, OOOO vreau si eu!" Dar costa bani adevarati si iti convingi parintii sa dea bani adevarati pentru monede dragon sa iei nu stiu ce frizura smechera pentru avatar ma rog asta e ca o poveste sa zic asa ceva incurajator...Bun acum sati raspuns la intrebare.Tre sa dai bani adevarati.Salut!

| KrzF1NNaL a răspuns:

Http://monede-dragon-free.yolasite.com/ uite aces sper s-a te ajute bafta!

| lucianbarna2012 a răspuns:

Http://monededragon.yolasite.com/ Uite aici, sper sa iti fie de folos >:D

| Secerica a răspuns:

Http://monede-dragon-free-metin2ro.yolasite.com/? formI17PostFailed=true uite poti baga de aici gratis!

| sTArDiABLO a răspuns:

Poti face asta cu bonusbox big grin te voi indruma printr-un tutorial.
https://fb.bonusbox.me/appcenter?invitation=1220331& src=link_invitation acesta este linkul dai pe el, mergi la aplicatie, alegi tara deutzland sau ceva de genu laughing...te descurci esti baiat marelaughing. Bonusbox este un site de "cadouri" pentru tine cum ar veni. Tu cumperi ceva de pe un site partener de la ei si primesti in schimb puncte.
100 puncte= 1 Euro
Dar, stiu ca nu ai tu chef/bani sa cumperi cate chestii de pe site-uri straine cu puncte si mai are cateva avantaje:

1. La inregistrare primesti cadou 300 puncte ( 3 euro )
2. Daca adaugi 3 magazine la favorite primesti 25 puncte ( 0.25 euro )
3. Pentru fiecare prieten/persoana adusa primesti 0.25 euro
Deci dupa ce te-ai inregistrat ca sa mai faci niste puncte inviti persoane iar la 2500 puncte adica 25 euro poti lua voucher de 525 monede.
Daca ai nevoie de ajutor sau nu ati inteles ceva add dinca_dorinel big grin

| alexanderbam a răspuns:

Monede Gratis sau chiar yang nu stiu cat va tine varianta asta... https://metin2romonedefreee.yolasite.com/

| robby839 a răspuns:

Le castigi gratis la tombola

www.tombola-metin2ro-2013.yolasite.com