| Maestronos a întrebat:

Cum pot sa configurez un volan serioux srxw-02v pentru dirt 3? Vreau sa fie cat de cat ca in realitate adica sa se faca diferenta intre intoarcerea volanului la 180 de gredea si intoarcerea la 30 de grade si tot asa.

1 răspuns:
| BloxxDaButcher a răspuns:

Avand in vedere ca este un model serioux, trebuie sa gasesti aproape de centru un buton de sensivitate, ultimul meu model a fost ieftin, cam 250 lei, si avea unul, cand nu era apasat virajele erau luate brusc, cand il apasam putea face diferenta intre un viraj mic si unul brusc. Mai avea si un led, care se facea din galben in rosu, nu mai stiu... Oricum vezi daca ai asa ceva, daca nu cauta pe net niste programe bune. Daca le mai gasesc, si tu nu ai buton, ti le dau cu placere. Succes!