| bullstrike37 a întrebat:

Cum pot sa cumpar gta 5 online, de pe g2a dar cumpar rockstar key sau steam key, si vreau sa ma joc si online sau real life explicati-mi va rog,

3 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Iti recomand steam key. si iti recomand sa incerci si instantgaming, poate il gasesti mai ieftin putin. Jocul include si varianta multiplayer.

| bullstrike37 explică:

Nu sunt acolo steam keyuri de gta 5 decat de official site, alte recomandari?

| EusebiuPWN a răspuns (pentru bullstrike37):

Pai si daca il iei rockstar key care e problema? O sa te poti juca si online, si real life fara nici cea mai mica problema.