| adolf9819 a întrebat:

Cum pot sa descarc jocuri pe ps3 din playstation store?

1 răspuns:
| Yanki a răspuns:

Salut! Ca sa mergi in playstation store te duci la playstation network si o sa iti apara acolo.
Ca sa instalezi/descarci jocuri apesi pe butonul de buy sau download(daca jocul este free), nu stiu ca eu nu am avut niciodata un ps3, dar trebuie sa arate acolo un buton in orice caz.
Daca informatia mea nu te-a lamurit bine iti recomand sa cauti pe yt sau pe reddit, deoarece acolo explica mai multe despre ps3!
Also cei de la Sony vor sa inchida PS Store de pe ps3