| KidOoNh a întrebat:

Cum pot sa desfac lucruri pe metin2 adica am 3 perle si vreau sa am doar cate una in fiecare loc adica daca am 3 perle una peste alta vreau sa le desfac dar nu stiu cum FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| DaNIEL_9246 a răspuns:

Foarte simplu mare branza
apesi shift+clik stanga pe ele si ati apare cate vrei sa ei din ele
mare branza
funda plssss :*

2 răspunsuri:
| PeRRi a răspuns:

Stai putin perlele le gasesti din scoici si daca ai 3 una peste alta inseamna ca ori sunt albe ori albastre ori rosi. Perlele te ajuta sa faci iteme +. Mai cauta pana gasesti si ala perla de alta culoara...

| chivas123 a răspuns:

Taci dracu nu stiu