| ALEXTOPOLOVENI a întrebat:

Cum pot sa fac atunci cand deschid un un procram(la calculator) sa nu i-mi mai apara chestia cu OPEN WITH si dupa sa aleg un program cu ce sa-l descid! ca asa i-mi face mereu! si ma enerveaza! ca nu i-mi merg jocurile!

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Iti face asa la toate jocurile sau doar o parte? Daca ai un anumit program cu care le deschizi cand iti apare lista cu executabile ai o optiune jos, o bifezi si o va rula default happy "Always use the selectesd program to opem this cand of file".