| KenaSebi a întrebat:

Cum pot sa fac monede pe acest site?
Trebuie sa dau raspunsuri care sa fie apreciate de editori? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam asa trebuie, si mai trebuie sa te bazezi si pe faptul ca moderatorii au sau nu chef sa iti analizeze tie raspunsurile

9 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Da trebuie sa dai raspunsuri bune, din care sa se inteleaga tot ceea ce se cere, iar editorii te vor rasplati cu o moneda.

Răspuns utilizator avertizat
| Sudhd a răspuns:

Sincer,esti cam enervant
Pui 100 de intrebari pe zi si nu stiu cum sa le dezactivez pentru ca le primesc prin mail pe toate.

Răspuns utilizator avertizat
| Sudhd a răspuns (pentru KenaSebi):

Tu esti un copil retardat care pune 100 de intrebari pe zi si atata.

| Sudhd a răspuns:

Ba puță stie mama ta ca injuri?

Răspuns utilizator avertizat
| Sudhd a răspuns (pentru KenaSebi):

Nu te intereseaza pe tine cati ani am eu.

Răspuns utilizator avertizat