| SERIOUX a întrebat:

Cum pot sa fac sa transmit imaginea printr-o camera web separata si nu prin cea a laptopului? Funda!:

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In BIOS trebuie sa fie o comanda de dezactivare. Daca nu intri in control panel/system/device manager/imagining devices/ si dai pe denumirea camerei "disable". Apoi cuplezi noua camera si o instalezi (instalezi driverele si softul). Daca ai apucat sa instalezi noua camera faci la fel numai sa fii atent pe care dai disable.