| BalkkDJ2013 a întrebat:

Cum pot sa i-mi ridic abonati? Adica sa am mai multi abonat?

YouTube: http://www.youtube.com/user/ValveFarmeRago

Si sa i-mi ridic si vizionarile la un nivel de 3.500 de vizionari?
Daca nu stiti atunti de 2.350 vizionari.

2 răspunsuri:
| TeOLica a răspuns:

In primul rand trebuie la inceput sa ai multi prieteni care cauta canale de gamming asa cam cum il ai tu din cate am observat, pune la status pe mess, distruiel pe facebook etc. Dar nu uita fa ceva orginal efecte intro original sau sa faci glume desigur daca ai simtul umorului, sau sa vb mai repede depidne de personalitatea fiecaruia sau chiars a vb rar dar sa explici lumii ce faci sa ii ti in suspans sa faci reluari la o secevnta epica.In rest ai inteles ce trebuiewinking Succes, daca vrei sa joci un cs te astept pe Cs.BemGaz.Ro

| BalkkDJ2013 explică (pentru TeOLica):

Ms, daca vrei, te poti abona la mine, adica, sa stai la curent cu ce fac eu ok? Ms, totusi pentru acest raspuns.