| Nutellajustforme a întrebat:

Cum pot sa imi dezactivez urmarirea de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| BiiaJe a răspuns:

Paii incearca sa dai la setari si acolo o sa-ti apara ceva cu " follow " cred. thinking mie asa-mi apare happy si dai acolo si da pe un 'x' sau ceva de ganul thinking
Fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Presupun ca te referi la faptul de a nu iti mai aparea news-uri pe wall-ul tau de la pagina respectiva. Dai click pe pagina, iar unde scrie liked/apreciez dai cu mouse-ul pe deasupra si dai nu mai apreciez/dislike. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Daniela_Voroșan_1994 a răspuns:

Intri la setari, si in lista din stinga care iti va aparea, dai la "Persoanele care iti urmaresc activitatile" si acolo iti va aparea o lista cu mai multe, vezi la "Cine imi poate urmari activitatile" si bifezi doar prietenii. :) https://www.facebook.com/settings?tab=followers