| PandaM a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc masina pe SA:MP, o comanda daca aveti!

4 răspunsuri:
| dghjhfgk a răspuns:

Pai poti sa te duci intr-o parcare si sa iti alegi tu pe care o vrei

| Ichim_Vladutz_1990 a răspuns:

Depinde pe ce server joci

daca joci pe un server Stunt o poti comanda prin comanda ''/v'' sau altceva.

Daca joci pe un server RPG care simuleza viata reala trebuie sa o obtii trecand probe: cum ar fi testul de conducere.

Ex: Rpg1.b-zone.com

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ichim_Vladutz_1990):

B-zone e de rahat. Mai bun e BuGGeD [cel mai mare sv de samp din Romania].

| PandaM explică:

Joc pe serverul RPG.CSX16.COM (sa nu credeti ca fac reclama ) si daca o comand prin "/v" imi apara acolo : buy, parca, tow(1-3),fix(1-3),model si nu stiu cu ce sa le completez.