| Lukian_Andreea_1985 a întrebat:

Cum pot sa imi scot parola de pe telefonul Samsung galaxy mini? please help funda

Răspuns Câştigător
| Damon01 a răspuns:

Intri in:
1.meniu
2.setari
3.locatie si securitate
4.setari blocare ecran
5.acolo ai mai multe variante:niciuna, model, pin... alegi una sa zicem model desenezi parola pe care o ai dejja si apoi o bagi pe cea pe care o vrei, sper ca te-am ajutat :*
Funda?

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Setari security

| xcostelx a răspuns:

Intri in:
1.meniu
2.setari
3. locatie si securitate
4.setari blocare ecran
5.acolo ai mai multe variante:niciuna, model, pin... alegi una sa zicem model desenezi parola pe care o ai dejja si apoi o bagi pe cea pe care o vrei, sper ca te-am ajutat