| DeeaDeDeea2000 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce detin un Samsung Galaxy Mini 2. Am atins limita de memorie a telefonul si mi-am cumparat un card de memorie de 4GB. Dar, cu toate ca il am in telefon, nu se stocheaza nimic pe el. Trebuie activat din telefon sau ceva? Please help! Ofer fundita! big grin

2 răspunsuri:
| Michaelutzu a răspuns:

Alicevip nu are laughing)

Apasa pe butonul ala mare din mijloc si apoi manager aplicatii. Apasa pe orice aplicatie si o sa scrie "Stocheaza pe telefon".

Fundaa? :3

Răspuns utilizator avertizat