| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg cont de minecraft facut cu minecraftSP?

Răspuns Câştigător
| minecraftian a răspuns:

Aleluia! ai mai jucat cu alt username pe sv respectiv!
daca vrei sa il sterzi logeazate cu usernameul respectiv si scrii /unregister (cred)

6 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Te logezi pe sv scrii comanda /unregister {aici scrii parola ta}

| minecraftian a răspuns:

A? pe minecraftSP doar iti introduci nickname-ul cand deschizi minecraftul si dai force updata(Daca e un update nou)
daca nu iti foloseste raspunusu reformuleaza intrebarea

| FlorinSalamNr1 explică (pentru minecraftian):

Am facut asa dar cand dau register parola parola imi zice ca am ajuns la numarul maxim de conturi facute dar am facut doar unul.

| TinauRobert a răspuns (pentru minecraftian):

Multumesc :-)

| minecraftian a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Aleluia! ai mai jucat cu alt username pe sv respectiv!
daca vrei sa il sterzi logeazate cu usernameul respectiv si scrii /unregister (cred)

| AssasinCreed a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info