| hidemyglock a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb locatia pe steam in Argentina ca sa cumpar jocuri mai ieftine? Ma poate ajuta cineva? Pe discord vorbind sau si aici daca se poate stau in Franta si nu reusesc sa-mi schimb locatia, am incercat cu nord vpn imi da eroare cu failed auth password, am incercat cu tiger vpn nu merge cu tunnelbear si inca cu cateva, ma poate ajuta cineva va rog?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce sa iti schimbi locatia cand poti lua key ieftine de pe Eneba, InstantGaming, G2A sau n-alte siteri.

| hidemyglock explică (pentru Wr3nch):

Lasa ca din cate vad altii traiesc sub roca big grin

| Wr3nch a răspuns (pentru hidemyglock):

Or trai sub roca dar macar nu raman fara cont cand te prinde steam ca ai luat chei ieftine cu vpn si dupa vii aici sa plangi de ce nu iti mai merg jocurilelaughing

| hidemyglock explică (pentru Wr3nch):

Nu m-a prins ca n-are cum, pentru ca n au dovada si plus ca nu mi-a mers, da' cine a plans? nimeni doar ca esti prea retard.

| Wr3nch a răspuns (pentru hidemyglock):

laughing Normal ca nu ti-a mers ca doar baga Valve bani in protectie. Special pentru cei care vor sa profite de preturi regionale.