| Raul2500 a întrebat:

Cum pot sa obtin personajul harlequin in assassins creed brotherhood pc?

2 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Pai nu poti, pentru ca tu ai doar personajul principal tot timpul, cu care vei termina jocul.

| Skypee a răspuns:

Sall, personajul harlequin il poti lua doar daca ai editia speciala a jocului, dar poate poti descarca the davinci edition, in dlc da vinci pentru console este inclus si templierul pe care il vrei + alti 4, probabil ii si pe pc. Funda si bafta!happy