| cristianapopen a întrebat:

Cum pot selecta pe facebook sa nu imi mai vada lumea prietenii?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM IMI POT ASCUNDE LISTA DE PRIETENI DE PE PROFIL?

Exista doua moduri in care puteti ascunde lista de prieteni de pe profilul dumneavoastra: -din pagina de „Setari confidentialitate" urmati linkul „view settings" (vezi setari) de sub sectiunea „Conectare pe Facebook" a paginii de setari de confidentialitate. -reglati setarea „Vizibilitatea listei mele" (See mai friend list) -direct de pe profilul dumneavoastra: faceti click pe icoana in forma de creion din caseta „Prieteni" (Friends) de pe profilul dumneavoastra, apoi faceti click pe „Modificare setari vizibile" (Change Visibility Settings).
Bafta!