| andreeadeeathebest a întrebat:

Are cineva idee cum sa fac sa-mi vada reprele de pe Facebook toata lumea, nu doar prietenii? Multumesc

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine sa iti vada? Toata lumea?

Atunci cand pui o postare, poti sa selectezi la "cine poate sa vada asta" daca vrei sa o faci publica, doar pentru prieteni, prietenii prietenilor si asa mai departe.

Pentru a putea sa iti faci profilul public si sa aiba oricine acces la cronologia ta, poti sa dai la Setari - Cronologie și etichetare - Cine poate vedea postările în care ești etichetat în cronologia ta? - Editeaza (si alegi de acolo).
Aceasta informatie poate fi vazuta si aici (si multe altele): https://www.facebook.com/help/267508226592992

Daca insa acolo ai vrut sa scrii "repede" si nu "reprele", atunci asta nu tine de tine :D

Numai bine! ^^

| andreiscripcaru a răspuns:

Când postezi ceva scrie sus lângă nume și alegi
Public
Privat
Prieteni
Sau global/toată lumea