| bolfici89 a întrebat:

Cum pot sterge parola si adresa la facebook...sa nu imi mai apara inainte de a ma loga cand dau click arata automat parola si adresa mea

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Doar daca iti stergi contul nu o sa mai ai nici parola si nici adresa! Daca stergi parola si adresa (desii nu se poate) tu cum te mai loghezi pe facebook?
SAU te referi la faptul ca atunci cand te loghezi pe facebook iti apare fara sa mai scrii tu si adresa email si parola si tu trebuie sa dai doar OK! Daca te referi la asta, atunci intra in browserul tau la TOOLS (unelte)->click pe OPTIUNI si aici in fereastra deschisa in TABUL ->CONFIDENTIALITATE (este pe randul de sus)->aici da click pe ->curata istoricul recent si apoi click pe ->sterge cookies-urile! Asa ramai fara nici o urma in browser.(dispare si adresa e-mail si parola)

Bafta!

| Bela_Istvan_1969 a răspuns:

Ajutati-ma sa sterg fesbukul