| Petrica1337 a întrebat:

vreau sa sterg o adresa de email de pe facebook pentru ca tot imi intra cineva pe el si imi blocheaza prieteni... si la adresa de e-mail imi spune asa: "Adresa ta de e-mail este bazata pe numele tau public de utilizator. E-mailurile trimise catre aceasta adresa sunt trimise in Mesaje Facebook". Dai click pe butonul sterge, pun parola mea si dau stergere. Si dupa nu se sterge sad... Va rog frumos ajutati-ma. Promit funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La posta electronica ai o optiune pentru a lua legatura cu administratorii (help - suport tehnic), le povestesti ce ai spus aici. Sunt romani nu trebuie sa scrii in engleza, la fb procedezi la fel vor depista problema si iti spun ce ai de facut in continuare.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia legatura cu facebook support si spune-le ce ai patit, la fel si cu posta electronica sa te ajute, asa depistand infractorul. Sigur se va rezolva.

| Petrica1337 explică (pentru mgtow):

Zimi te rog mai in detaliu ce sa fac...

| Petrica1337 explică (pentru mgtow):

Multumesc frumos!

| mgtow a răspuns (pentru Petrica1337):

La posta electronica ai o optiune pentru a lua legatura cu administratorii (help - suport tehnic), le povestesti ce ai spus aici. Sunt romani nu trebuie sa scrii in engleza, la fb procedezi la fel vor depista problema si iti spun ce ai de facut in continuare.