| Bratescu_Gabriel_1978 a întrebat:

Cum pot transfera un cont de clash royale pe un al telefon, ambele functionand pe sistemul ios

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Păi nu transferi nimic!
Instalezi pe celălalt telefon jocul, si te loghezi cu userul şi parola pe care le ai.
(E identic la cum am făcut eu. -pe un telefon aveam dead trigger şi am cumpărat un alt telefon, după ce am instalat jocul pe al doilea telefon, am introdus userul şi parola si toate salvările le aveam deja în cont. Mă înţelegi?)
Funda?