| oldschool207 a întrebat:

Cum pot trimite poze de pe pc pe iphone 4 ( am cablu de date )

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Conectezi cablul de date în calculator (evident și în iPhone) și ar trebui să ți se deschidă Auto Play. Pur și simplu copiezi pozele cu Copy-Paste. Numai să copiezi pozele în folderul Photos (sau cum se numește) din telefon.

| oldschool207 explică (pentru SonicAndrei):

Asta am rezolvat dar chestia cu internetul prin cablu de date?

| SonicAndrei a răspuns (pentru oldschool207):

Nu cred că se poate așa ceva... Dacă vrei internet pe telefon eu știu doar 2 variante: internet de pe cartela SIM și internet wriless. Eu mi-am luat un router și am internet wriless în toată casa, inclusiv pe tabletă. Poți face și tu la fel.