| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți juca GTA online si sa poti fi șofer de autobuz,Microbuz, taxi? Am auzit că ar merge.

Răspuns Câştigător
| Geo30033 a răspuns:

Salut! Aceasta functie functioneaza pe singleplayer cred, dar daca vrei online iti recomand fivem pe serverele de Romania roleplay rpg si aplici la o factiune taxi sau joburi autobuz etc. Iti trebuie si microfon ca nu poti comunica altfel, prin chat este mai greu.
.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ai auzit prost. Potu conduce un taxi dar nu ai misiuni. Si de obicei ceilalti playeri te omoara cand esti in masina.