| Onuss_Dascalu_1999 a întrebat:

Cum poti sa faci petre pe dragon city

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am jucat un pic Dragon City, si ii nasol, nu poti face creaturi mai avansate daca nu ai "prieteni" sau nu bagi "gems". M-am blocat cand sa fac habitat de gheata.

| Zenithf a răspuns:

Si are multe bube care nu-mi plac: cand contruiesti ceva sau vrei sa pui un ou in clocitoare, nu-ti arata cat timp dureaza, asa ca nu poti sa-ti planifici miscarile dinainte. Ai doi dragoni la puiat, dai sa clocesti alt ou, pana oul ala nu-i gata, dragonii aia nu termina de ouat. Sau ai dat din greseala sa-ti faca ceva - mancare la ferme, sau ou la clocitoare, cum am zis, nu poti sa abandonezi procesul.
Arata dragut, ii distractiv sa il joci o vreme, dar dupa aia pur si simplu ti se face scarba de bubele lui.

| Zenithf a răspuns:

A da, "petrele", adica gemurile, poti sa le faci prin "achievements", prin ruleta zilnica, da' numai cu foarte mare noroc, si prin invitatii acceptate, nu stiu, cred ca primesti 2-5 gemuri pentru un prieten, da' eu nu am gasit niciun fraier. laughing