| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți să joci multiplayer jocul asta cu tiruri Euro Truck Simulator 2 și care sunt toti pașii de urmat?
Pe rotruckersmMPîmi zice că n-am jocul când sa îmi fac cont deși eu îl am pe de pe eMag cd-ul și instalat pe Steam (cu cod de activare Steam).
Nu reușesc să joc multiplayer pe site.
Mă puteți ajuta?
Dau fundiță.

Răspuns Câştigător
| RaptorFabian a răspuns:

Trebuie sa îți faci cont pe TruckersMP, apoi îl instalezi în pc acolo unde ai instalat și Euro Truck simulator 2, apoi intri pe TRUCKERSMP îți pui parola și userul de la cont și te joci.

| RaptorFabian a răspuns (pentru RaptorFabian):

Și trebuie sa fie exact folderul unde ai și jocul.

1 răspuns: