| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun bani in contul de steam prin terminalul QIWI - steam? Adica. banii in lei se convertesc singuri in euro? De exemplu vreau sa iau un joc care costa 5.99E adica 27 lei, daca bag 27 lei in steam o sa-mi arate ca am 6 euro sau pot sa bag doar 25 - 50 - 100 etc?

2 răspunsuri:
| Ghitescu_Emilian_1999 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un joc nu trebuie sa bagi bani in Steam, doar selectezi metoda de plata si gata

| Ecbert a răspuns (pentru Ghitescu_Emilian_1999):

Dar vreau sa pun banii direct in contul de steam, fara paysafe si intrebam se convertesc banii singuri si daca pot sa bag si alte sume in afara de 25-50-100 cum e la paysafe.